Skip Navigation LinksAnnouncements
Tüm Duyurular

2018-19 Akademik Yılı Güz Dönemi Mezuniyet Yıllığı Duyurusu

Yayınlanma Tarihi: 29 Kasım 2018, Perşembe

2018-19 Akademik Yılı Güz Dönemi Mezuniyet Yıllığı basım çalışmaları başlamıştır. Bu vesile ile mezun adaylarımıza başarılar diliyoruz.

30 Kasım - 29 Aralık 2018 tarihleri arasında (her iki tarih dahil) fotoğraf çekimleri ve yazı yükleme işlemleri geçmiş dönemlerde uygulandığı gibi yine öğrenci portalı üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Sadece mezun adaylarımızın portallarında açılan 'mezun adayı/prospective graduate'sekmesi içerisinde yer alan fotoğraf çekimi randevu sekmesi üzerinden randevu almak suretiyle çekimlerini gerçekleştirebileceklerdir (Mezuniyet cübbeleri stüdyoda hazır bulunmaktadır. Mezun adaylarının yanlarında cübbe getirmelerine gerek yoktur). 

Tüm adayların mesaj yükleme sekmesi altında bulunan iletişim bilgi güncelleme/contact details update formunu doldurması gerekmektedir.

Fotoğraf çekimleri Stüdyo Foto Özay'da (Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası karşısı-üniversite ana girişi) sabah 09:00-12:00 öğleden sonra 14:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır. Mezun adayları, dijital kopyalarını 3 Ocak 2019 tarihinden itibaren MİKA Müdürlüğü (Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma Müdürlüğü) ofisinden alabilirler. 

Mezuniyet Yıllığı'nda yazılarının yayınlanmasını isteyen mezun adaylarımız 100 kelime ile sınırlı yazılarını, aynı şekilde mezun adayı/prospective graduate sekmesi içerisinde yer alan mesaj yükleme/message uploading sekmesini tıklayarak işlemlerini yapabileceklerdir. Yazı yükleme işlemi 23 Aralık 2018 tarihine kadar yapılabilir. 

Bilgi ve destek için MİKA Müdürlüğü ofisine aşağıda verilen telefon ve e-mail adresleri üzerinden iletişim kurabilirler.

Ofis Tel: (0392) 630 1633

E-posta: daumezun@emu.edu.tr 

Önemli Not: Portallarında Mezun Adayı /Prospective Graduate sekmesini görmeyen mezun adaylarımızın bölümlerine başvurmaları gerekmektedir.